Konkurs poetycki “Hospicjum – Dom Nadziei”

plakat hospicjumW ramach kampanii Pola Nadziei przez najbliższy miesiąc (15.03-15.04) będzie trwał nowy hospicyjny konkurs dla gimnazjalistów na wiersz o tematyce związanej z pomaganiem w hospicjach.

Jesteśmy przekonani, że wśród młodych są tacy, których wrażliwość potrafi odkryć, jakim skarbem jest wsparcie dla chorego, młodych, którzy dostrzegają ludzi pomagających i ich trud, którzy nie boją się o tym napisać.

Najlepsze prace opublikujemy na naszej stronie internetowej i w innych materiałach reklamowych Hospicjum. Oczywiście nie zabraknie ciekawych nagród!

Regulamin oraz karta zgłoszenia zostały dostarczone do pedagogów szkolnych, a także są dostępne tutaj: Regulamin konkursu i karta zgłoszenia

Prace prosimy przesłać na adres Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty: ul. Wąska 2a, 43-400 Cieszyn.

Zapraszamy do udziału!