Wyjazd integracyjno-szkoleniowy do Pszczyny

Dzisiejsze przedpołudnie spędziliśmy u naszych Przyjaciół w Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie, gdzie zostaliśmy ciepło i serdecznie przywitani i po królewsku ugoszczeni.
Bardzo dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas, rozmowy, wymianę doświadczeń i możliwość zobaczenia Hospicjum od środka. Jesteśmy pod wrażeniem. To była cenna lekcja dla naszych wolontariuszy.

Następnie całą grupą udaliśmy się do Skansenu – Zagrody Wsi Pszczyńskiej, gdzie podczas warsztatów każdy z uczestników wykonał własnoręcznie mydełko z dodatkiem suszonych kwiatów oraz dowiedział się wielu cennych informacji na temat ziół. Ten miły czas zakończyliśmy rozmowami podczas obiadu i pysznej kawki i herbatki.

Była to dobrze i wartościowo spożytkowana sobota, w doborowym towarzystwie.
Wyjazd zorganizowała nasza wolontariuszka Iwona Sroczyńska, której serdecznie dziękujemy.